Vítáme Vás na našich stránkách
Jsme výrobně-obchodní společnost zabývající se návrhy a výrobou interiérového nábytku včetně prodeje interiérových doplňků a spotřebičů. Pokud se na naši firmu obrátíte, navrhneme a vyrobíme Vám nábytek dle Vašich představ.

Co umíme navrhnout, umíme i zrealizovat
Od samého začátku byla naší prioritou zakázková výroba nábytku do celého interiéru a uspokojení i toho nejnáročnějšího zákazníka. Sortiment nábytku stále rozšiřujeme. Navrhujeme a vyrábíme nejen atypický nábytek podle přání zákazníka, jimiž jsou kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, ale mezi naše produkty patří také kancelářský nábytek, nábytek pro školy i školky, interiérové dveře a plovoucí podlahy. K výrobě používáme velkou škálu materiálů, kování a doplňků od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Je možné si vybrat z klasických laminátových desek s velkou škálou dekoru a barev přes dýhované dřevotřískové desky, stříkané MDF–desky až po masivní dřevo.

Jak se s námi spolupracuje
Po telefonické domluvě je možné se sejít u nás v kanceláři nebo přímo u Vás doma. Vyslechneme Vás, zjistíme, co se Vám líbí a co máte rádi, co chcete, v čem se cítíte dobře. Navrhneme interiér a spolu s Vámi návrh konzultujeme do doby, než splňuje Vaše představy. Poté uděláme cenovou nabídku dle Vašich finančních možností. Po odsouhlasení se může začít s vlastní realizací návrhu. Realizace trvá přibližně jeden až dva měsíce dle velikosti zakázky. A to je tak v kostce všechno. Pro více informací nás kontaktujte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Za celý tým
majitel firmy Martin Kareš
Copyright © 2011 inteKa - Interiéry Kareš